Bukovina
Obec Bukovina

Multifunkční areál s obecní hospodou - návrhy

více zde:

Vážení spoluobčané,

jak jsem avizoval v posledním Zpravodaji obce Bukovina, na základě našeho zadání byly vypracovány tři tzv. koncepční skici plánovaného Multifunkčního areálu s obecní hospodou. Své návrhy vypracovali Ing. Arch. Martin Habina, Ing. Arch. Stanislava Fixelová a Ing.Arch. Pavel Klein. Po posouzení jednotlivých návrhů  by jsme  se  měli rozhodnout, která z navrhovaných staveb bude pro naši obec nejvhodnější  z urbanistického hlediska.  Koncepční skica není plnohodnotná studie, ze které pak vychází projektová dokumentace, ale je to především vizuální představa architektů, jak by budoucí stavba na základě zadání mohla vypadat. Konečný rozsah stavby, použité materiály a technologie, dispoziční řešení interiérů i exteriérů nebo vybavení objektu bude ještě předmětem dalších jednání. V současné době se zdá nejvhodnější vytvořit vícečlennou komisi složenou z občanů obce, kteří by na základě svých životních a pracovních zkušeností pomohli vytvořit konečné zadání pro vypracování plnohodnotné studie a následné projektové dokumentace stavby. Především pak mým úkolem bude konzultace s odborníky v oblasti dotačních titulů, kteří by nám měli navrhnout jak celý projekt přizpůsobit dotačním výzvám. Výsledkem snažení všech zainteresovaných osob by měl být nově vybudovaný multifunkční areál, který bude v maximálně míře splňovat všechny předpoklady  pro obnovení komunitního života všech obyvatel naši obce.

S jednotlivými návrhy se můžete seznámit třemi způsoby:

1) na internetových stránkách obce:

obec-7/projekty-a-studie/studie-multifunkcni-areal-s-obecni-hospodou/

2) ve vytištěné podobě  v době  úředních hodin v zasedací místnosti obecního úřadu

3) na veřejné prezentaci dne 2.6.2021 v 18:30 hodin v budově základní školy formou zobrazení jednotlivých návrhů velkoplošným promítáním

Samotné hlasování proběhne v průběhu měsíce června t.r. formou hlasovacích lístků, které obdrží do schránek všichni občané naši obce starší 15 let.

Věřím, že většina z Vás využije možnost aktivně svým hlasem nebo konstruktivním názorem ovlivnit výslednou podobu budoucího multifunkčního areálu.

Luboš Janda, starosta obce

Datum vložení: 24. 5. 2021 19:53
Datum poslední aktualizace: 24. 5. 2021 19:59
Autor: Správce Webu

Facebook obce

Facebook

Bukovina - mapový portál

Mapový portál obce

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Východ a západ slunce

Slunce vychází:4:59

Slunce zapadá:20:39

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:20
TÝDEN:170
CELKEM:242049

Mobilní rozhlas

 

logo

Aktuální počasí

dnes, úterý 21. 5. 2024
slabý déšť 23 °C 12 °C
středa 22. 5. slabý déšť 16/13 °C
čtvrtek 23. 5. slabý déšť 17/11 °C
pátek 24. 5. slabý déšť 23/10 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Kdo se v máji ožení, přivodí si soužení.

Pranostika na akt. den

Deštivý květen - žíznivý říjen.

Odpady a plánované svozy

Odpady