Bukovina
Obec Bukovina

Hlášení 28.8.2019

obsah: drůbežárna Prace, Cyklobraní, zahájení školního roku, nové úřední hodiny OÚ Bukovina

Drůbežárna Prace bude v sobotu  31. srpna  v 10:15 hod.  prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, husokačeny mulard, jatečné kachny krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Sbor dobrovolných hasičů, Obec Bukovina a manželé Ducháčkovi zvou všechny děti i dospělé na Cyklobraní, které se bude konat dne 31.srpna. Sraz všech cyklistů bude v 15 hodin u hasičky.
Povinné vybavení:

Děti a mládež do 18 let cyklistickou přilbu, kolo v dobrém technickém stavu + náhradní duši nebo lepení (nemusí mít všichni)

Trasy:

Děti předškolní na kolech bez měničů převodů(nebo odrážedla) – jízda zručnosti u „hasičky“

Děti s rodiči – kolem „Konvičky“ do Bukovinky a zpět (cca 12 km)

Ostatní – trasa cca 30 km směr Budkovan, Podomí, Senetářov, Kojál, Ostrov U Macochy, Jedovnice, Bukovina. Většina cesty po asfaltových cestách v lesích a polích, něco málo slušné šotoliny (20)%, přibližně 1,6 km po silnicích s malým  provozem ( 150 m v Senetářově, 500 m za Kojálem, 1 km Jedovnice).

Těšíme se na hojnou účast.

Základní škola Bukovina zve žáky, rodiče a přátele školy na slavnostní zahájení školního roku 2019/2020, které se bude konat: 2. září 2019 v 7:45 minut na hřišti u školy. Po zahájení obdrží děti a rodiče ve škole informace o průběhu a organizaci školního roku a proběhne pasování prvňáčků. Ukončení akce bude v 8:45 minut.
Rodiče prvňáčků budou mít krátkou informační schůzku, ostatní žáci odchází domů nebo odjedou nejbližším spojem do Bukovinky. Prvňáčci si přinesou aktovky, všichni žáci přezůvky. Těšíme se na žáky a přejeme všem úspěšné zahájení nového školního roku.

Obecní úřad Bukovina oznamuje, že od 1. září t.r. upravuje úřední hodiny pro občany obce takto:
Pondělí :  od 17:00 do 19:00 hodin
Středa:  od 8:30 do 11:00 hodin a od 17:00 do 19:00 hodin.

Po předchozí dohodě je možno navštívit obecní úřad i mimo pracovní dobu.

Datum vložení: 28. 8. 2019 18:44
Datum poslední aktualizace: 28. 8. 2019 18:46

Facebook obce

Gisonline - mapový portál

Mapový portál obce

Návštěvnost:

Mobilní rozhlas

Počasí dnes:

28. 3. 2020

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Březnové slunce má krátké ruce.

Vidíš-li v březnu žluté kvítí v přírodě, můžeš semeno spokojeně síti.

Odpady a plánované svozy

Odpady