Bukovina
Obec Bukovina

Hlášení 11.9.2019

obsah: Drůbežárna Prace, Juvita-zelenina, Den Bukoviny

Drůbežárna Prace bude v pátek 13. září  v 10:15 hod.  prodávat:
kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pátek 13. září od 8:30 do 8:45 prodávat brambory ze Znojma, cibuli na uskladnění, český česnek dukát, jablka, broskve, nektarinky, hrozny, žampiony a hlívu ústřičnou. Dále nabízí domácí rajčata, papriky, okurky a další ovoce a zeleninu.

Obec a SDH Bukovina srdečně zvou všechny občany na Den Bukoviny, který se uskuteční v sobotu 14. 9. 2019 u sochy svatého Václava. Akce bude zahájena mší svatou v 10 hodin a od 13. hodiny pak bude pokračovat kulturním programem. Součástí akce bude jarmark s regionálními produkty a upomínkovými předměty obce. Celý den bude zajištěno kvalitní víno, burčák a další bohaté občerstvení. Podrobný program je umístěn na webových stránkách obce.

K přípravě této akce vyhlašujeme dobrovolnou brigádu v pátek 13. září od 17 hodin. Sraz bude u hasičky a pro všechny kdo přiloží ruce k dílu je zajištěn pitný režim. Těšíme se na hojnou účast dobrovolných pomocníků a pomocnic.

Datum vložení: 11. 9. 2019 18:20
Datum poslední aktualizace: 11. 9. 2019 18:23

Facebook obce

Gisonline - mapový portál

Mapový portál obce

Návštěvnost:

Mobilní rozhlas

Počasí dnes:

28. 3. 2020

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 4 až 0°C.

V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Vidíš-li v březnu žluté kvítí v přírodě, můžeš semeno spokojeně síti.

Odpady a plánované svozy

Odpady