Anketa - domácí kompostéry

11. 3. 2015

Naše obec zpracovává žádost o dotaci na realizaci projektu KOMPOSTÉRY, která bude podána v rámci výzvy Operačního programu životní prostředí.

Hlavním cílem projektu je zapůjčení ZDARMA plastových kompostérů do domácnosti za účelem snížení množství biologicky rozložitelné složky odpadu ukládané do popelnic nebo na skládky.

Žadatelem o dotaci a majitelem kompostérů bude obec Bukovina. Po uskutečnění dodávky kompostérů bude sepsána s občany smlouva o výpůjčce zdarma na dobu 5-ti let. Poté přejdou zdarma do vlastnictví občanů.

Aby mohla být žádost obce o dotaci na pořízení kompostérů podána, je nutné zjistit pomocí ankety, jaký bude mezi občany o kompostéry zájem. Z tohoto důvodu vaše domácnosti v průběhu 12. 3. 2015 a  13. 3. 2015 navštíví zastupitelé obce, aby s vámi vyplnili tento Anketní dotazník - KOMPOSTÉRY na téma zjišťování zájmu používat kompostéry na likvidaci biologického odpadu.

Věříme, že se v této anketě vyjádří co nejvíce občanů souhlasně a obec bude moci podat žádost o dotaci.

Děkujeme za vaši vstřícnost.