Hlášení 7. 8. 2015

7. 8. 2015

Z důvodů extrémního sucha a nebezpečí požárů, vyzýváme občany k velké obezřetnosti vůči svému okolí. Je  třeba dbát zvýšené opatrnosti při manipulaci s ohněm a nedopalky cigaret.  Zvýšená rizika jsou i při parkování aut s rozpálenými     katalyzátory, která stojí na suché trávě.

SDH Bukovina Vás zve zítra odpoledne t. j. 8. 8. 2015 od 14:00 hod. na sportovní odpoledne. Na hřišti u školy na nás čeká petanque, kuželky a ping – pong. Těšte se na grilované krůty a jiné pochutiny. Večer se bude promítat na louce u Soptíka rodinná komedie. Vezměte s sebou pohodlné oblečení a deky. Vstupné symbolické 5,- Kč.

Starosta obce svolává na pátek 14. 8. 2015 zasedání zastupitelstva obce Bukovina, začátek v 18:00 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu.
Program zastupitelstva 4/2015:
1. Zahájení.
2. Volba ověřovatelů zápisu a zapisovatele.
3. Schválení výběru dodavatele na dětské hřiště.
4.Věcné břemeno E-ON - "U Ducháčků".
5. Věcné břemeno E-ON - "Adamovi".
6. Schválení přijetí krajské dotace na vybavení zásahové jednotky obce.
7. Schválení smlouvy na výpůjčku nemovitosti č. p. 100.
8. Různé.
9. Diskuze.