Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení 6. 6. 2016

6. 6. 2016

V neděli 12. 6. Vás zve starosta na tradiční výšlap do našeho krásného okolí. Sraz jako obvykle o obchodu ve 13 hodin. Na všechny se těší starosta.


V sobotu 11. 6. se uskuteční sběr železného šrotu. Žádáme občany, aby ho připravili před svoje domy, odkud bude odvezen. Začátek svozu bude v 9 hodin.


Zemědělská společnost Drnovice, a.s. oznamuje, že nabízí k samosběru brambory velmi kvalitní odrůdy Adéla varného typu B. Jedná se o omezené množství (doprodej), min. odběr je ½ aru, cena za ½ aru je 650,- Kč, což odpovídá asi 2 q brambor. Pozemek se nachází u silnice mezi Drnovicemi a Vyškovem.
Zájemci se mohou informovat v kanceláři společnosti na tel.č. 517 353 216, kde se rovněž budou objednávky hradit, a to v pracovní dny od 7.00 hod do 14.00 hod.“


Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes sjednává objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777 888 332.