Hlášení 6. 1. 2016

6. 1. 2016

Obec Bukovina oznamuje, že hledá zaměstnance na veřejně prospěšné práce. Podmínkou je, aby dotyčný byl evidován na úřadu práce minimálně půl roku. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadu.

Finanční úřad Blansko rozšiřuje úřední hodiny pro podání přiznání k daní z nemovitých věcí. Podrobný rozpis najdete ve vývěsní skříňce obecního úřadu a na webu obce.

Komu nebyl vyvezen obsah nádob na odpad, může si vyzvednout pytle na obecním úřadu a odpad uložit do nich.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat v úterý 12. ledna ve 13:00 hod. na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabízí: kuřecí prsa 119,- Kč/kg, hovězí krk, pérko - 169,- Kč/kg, vepřová kýta - 109,- Kč/kg, trampská cigára - 99,- Kč/kg.