Hlášení 4. 5. 2016

15:00    Slavnostní kladení věnců k soše sv. václava
         15:20     Vystoupení žáků Zakladní školy
         16:00     Zasazení lípy u křížku na cestě k hájence

Po celou dobu programu, bude probíhat na Obecním úřadě výstava fotografií pana Lunera, s názvem „Bukovinský les“.

Po celé odpoledne občerstvení v podobě grilovaného prasátka, boršče a jiných pochutin.

Všichni jste srdečně zváni.

Za pořadatele: Sbor dobrovolných hasičů, Obec Bukovina, agentura pro podporu společnosti Apropolis.

Časy jsou pouze orientační !!!

Případné dotazy: Pokorný Aleš tel. 777119189 nebo email apdzako47@seznam.cz.

Starosta obce Vás zve na tradiční výšlap, který se koná v neděli 8. 5. sraz účastníků je ve 13:00 hod. u obchodu. Trasa bude upřesněna.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 7.  5. v 10:30 hod.  prodávat: kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, krůty krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, králičí kožky – 5 Kč za kus.

Upozorňujeme, že dřevěné kompostéry, které jsou rozmístěné po obci, jsou určeny pro biologický odpad z veřejného prostranství obce. Každý majitel nemovitosti má vlastní kompostér do kterého si ukládá biologický odpad z vlastního pozemku.