Hlášení 4. 11. 2015

4. 11. 2015

Sbor dobrovolných hasičů Bukovina zve děti ve věku od 4 let do kolektivu mladých hasičů. První informační schůzka s rodiči i dětmi se uskuteční v neděli 8. listopadu v 15:00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Projednávat se bude především termín schůzek a organizační záležitosti. Těšíme se na váš zájem. Kolektiv vedoucích.

Žádáme ty občany, kteří dosud nezaplatili za odebranou vodu, aby úhradu provedli co nejdříve.

Drůbežárna Prace bude ve středu 11.11. v 10:15 hod. u OÚ prodávat:
kuřice a chovné kohouty - cena 170 Kč/ks,  roční slepice - cena 80 Kč/ks, jatečné kachny 3-4 kg, cena 190 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky, dále pak vykupovat králičí kůže, cena 5 Kč za kůži.

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude ve pátek 6. 11. od 13:40 do 14:00 hod., prodávat brambory na uskladnění z Vysočiny, cibuli, česnek, jablka, hrušky, čerstvou hlívu ústřičnou a žampiony, rajčata, okurky, papriky, další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Obec Bukovina zve malé i velké na lampionový průvod, který se bude konat 13. listopadu v 16 hodin. Vycházet se bude z bečkodromu a půjde se na dolní dětské hřiště, kde si můžete opéct přinesené špekáčky.