Hlášení 30.5.2019

30. 5. 2019

Zelenina Juvita Uherský Brod bude zítra tj. v pátek 31.května od 8:30 do 8:45 hod. prodávat jahody, Slovenské rajčata, papriky, okurky, konzumní brambory, cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodávat i český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks.

Drůbežárna Prace bude ve středu 5.června v 10:15 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty, husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5,- Kč/ks.

Obec Bukovina založila pro příznivce naší obce stránky na sociální síti Facebook. Naleznete zde aktuality, hlášení, pozvánky na kulturní akce a mnoho dalšího o dění v obci Bukovina a přilehlém okolí. Stránku obce na Facebooku vyhledáte pod názvem "Bukovina - okres Blansko".
(Tam už jen označíte "to se mi líbí", případně nastavíte sledování a pak se Vám pravidelně budou veškeré příspěvky zobrazovat.)

Dále oznamujeme, že od 1. června bude v obecní knihovně působit nová knihovnice paní Alice Adamová. Od stejného data bude obecní knihovna otevřena každou středu od 17:00-19:00 hod. Všechny aktuální změny v knihovně budou zveřejněny na webu obecní knihovny.