Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení 30. 3. 2016

30. 3. 2016

Místní knihovna oznamuje, že v úterý 5. 4. se nebudou půjčovat knihy.

 

V sobotu 2. 4. 2016  přijede do naší obce prodejce ovocných stromků, sadbových a konzumních brambor firma OVO-SADBA. V nabídce budou ovocné keře a stromky, med, jablka, ovocné džemy, krmné směsi pro nosnice a králíky a doprodej sadbových i konzumních brambor. Dále bude možné zakoupit zahradní a květinové substráty, různá hnojiva a postřiky za akční ceny.
Prodej se uskuteční u obecního úřadu v 12:00 hod.

 

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v pátek 1. 4. od 13:30 do 13:50 hod., prodávat  certifikované sadbové brambory, konzumní brambory z Vysočiny 12,- Kč/Kg , cibuli 11,- Kč/Kg, česnek, jablka od 14,- Kč/Kg, hrušky 16,- Kč/Kg, hlívu ústřičnou, žampiony, rajčata, papriky a okurky, další ovoce a zeleninu.
Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks.

 

Starosta obce zve všechny občany na tradiční výšlap, který se koná 3. 4.  Sraz je jako obvykle ve 13:00 hod. u obchodu. Trasa bude upřesněna na místě. Na Vaši účast se těší starosta.