Hlášení 29.4.2019

29. 4. 2019

SDH Bukovina a obec Bukovina zvou všechny občany na Pálení čarodějnic, které se bude konat dne 30. dubna. Sraz v maskách čarodějnic a čarodějů bude v 17:00 hod. u hasičky. Po 18. hod. se uskuteční průlet obcí na bečkodrom, kde bude zajištěno občerstvení a opékání špekáčků. Špekáček a limonádu obdrží každé dítě zdarma. Upozorňujeme, že po celou dobu konání akce za děti odpovídají rodiče.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat v úterý 30.dubna ve 13:15 hod. na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Akční nabídka na měsíc duben: kuřecí čtvrtky á 49,- Kč/kg, hovězí zadní á 213,- Kč/kg, uzené kosti (krkovice, kotleta) á 35,- Kč/kg.

Drůbežárna Prace bude ve středu 1.května v 10:15 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty, husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Zároveň se budou vykupovat králičí kožky - cena 5,- Kč/ks.

1. května bude obchod v obci otevřen jen do 13.00 hodin.

Zahradnictví Ševčík bude prodávat ve čtvrtek 2.května v 15 hodin na obvyklém prodejním místě sazenice zeleniny a okrasných rostlin.