Hlášení 27. 2. 2017

27. 2. 2017

Základní škola Bukovina ve spolupráci se SRPŠ při ZŠ Bukovina a obecními úřady Bukovinka a Bukovina Vás srdečně zvou na Dětský karneval. Přijďte se pobavit v neděli 5. 3. 2016 od 14:30 hod. do sálu Společenského domu v Bukovince. Vstupné pro dospělé 30,- Kč, slosovatelné vstupenky.

Starosta obce zve všechny občany na tradiční výšlap, který se bude konat v neděli 5. 3. Sraz účastníků je ve 13:00 hod. u obchodu. Jste všichni srdečně zváni. Na Vaši účast se těší starosta.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat v úterý 28. února ve 13:00 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabídka na měsíc únor - hovězí zadní 189,- Kč/kg, vepřová plec 95,- Kč/kg, kuřecí prsa 119,- Kč/kg, trampské cigáro 109,- Kč/kg.

Ženy ze Sluníčka pořádají sbírku pro děti na onkologické oddělení Boskovické nemocnice. Kdo má doma přebytečné hračky, nebo dětské knihy, může tyto věci donést v době úředních hodin na OÚ. Hračky musí být umyvatelné, tzn. hračka pouze z plastu, dřeva, gumy. Plyšové hračky nejsou hygienické a proto je nenoste. Případným dárcům děkujeme.