Hlášení 25.4.2019

25. 4. 2019

E.ON Distribuce a.s. oznamuje, že z důvodu nutných údržbových a revizních prací bude dne 26. dubna 2019 od 7:00 - 18:00 hodin v celé obci přerušena dodávka elektrické energie.

MUDr. Benešová a MUDr. Kulhánková oznamují, že z důvodu výpadku elektrické energie dne 26. dubna 2019 nebudou ordinovat.

Obec Bukovina oznamuje, že v sobotu 27.dubna bude v naší obci probíhat odečet vodoměrů, v rámci kterého je nutné, aby každý majitel nemovitosti, který odebírá obecní vodu zajistil odečítajícím zastupitelům přístup až k vodoměru.

SDH Bukovina a obec Bukovina zvou všechny občany Pálení čarodějnic, které bude konat dne 30. dubna. Sraz v maskách čarodějnic a čarodějů bude v 17:00 hodin u hasičky. Po 18. hodině se uskuteční průlet obcí na bečkodrom, kde bude zajištěno občerstvení a opékání špekáčků. Špekáček a limonádu obdrží každé dítě zdarma. Upozorňujeme, že po celou dobu konání akce za děti odpovídají rodiče.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat v úterý 30.dubna ve 13:15 hod. na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Akční nabídka na měsíc duben: kuřecí čtvrtky 49,-Kč/kg, hovězí zadní 213,-Kč/kg, uzené kosti (krkovice, kotleta) 35,-Kč/kg.