Hlášení 25. 9. 2015

25. 9. 2015

Agris Jedovnice s.r.o. nabízí vykrmená prasata na domácí porážku. Odběr listopad, prosinec 2015. Závazné objednávky a bližší informace na tel. 776 678 480.

AGOS BIO Bukovina oznamuje vlastníkům půdy, že výdej nájmů za rok 2015, včetně prodeje ostatním zájemcům, bude probíhat ve středu 30. 9. 2015 od 9 do 16 hodin na středisku v Bukovině. Po příjezdu se hlaste v kanceláři,  kde vám bude proveden přepočet na obilí. Množství  bude zaokrouhlováno na 50 kg. Pokud vybírá nájem jiná osoba než vlastník je nutná plná moc a občanský průkaz pověřené osoby.
Cena obilí, včetně pytlů, pšenice i ječmene je 500 Kč za 1 q.

Zastupitelstvo obce Bukovina, Sbor dobrovolných hasičů, Základní škola a mateřské centrum Sluníčko vás zve na den Bukoviny, který se koná 27. 9. 2015 t. j. v neděli.
Program -
v 10 hodin mše svatá za občany Bukoviny.
Od 14 hodin vystoupí – skupina Rundenstein – ukázka historického šermu, ohnivá show, historická kuchyně a další.
Vystoupí dětský sbor Trnečka, v doprovodu cimbálové muziky.
Vystoupí žáci naší Základní školy pod vedením paní Mgr. Havelkové.
Ukázka práce mladých hasičů.
Na housle a jiné hudební nástroje zahraje pan Jan Kraft.
K tanci a poslechu bude hrát cimbálová muzika Šmytec.
Občerstvení – grilované sele, polévka, historická kuchyně.
Od ranních hodin bude probíhat jarmark, především regionálních produktů a prodej upomínkových předmětů obce Bukovina.
Na vaši hojnou účast se těší všichni pořadatelé.