Hlášení 25. 5. 2016

26. 5. 2016

Zahradnictví, pan Ševčík z Babic, bude prodávat ve čtvrtek 26. 5. v 15:00 hod., před obecním úřadem, sazenice květin za snížené ceny. Je to poslední prodej.

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v pátek 27. 5. od 13:30 do 13:50 hod., prodávat Slovenské rajčata, papriky, okurky, brambory, cibuli 11,- Kč/Kg ,nový  česnek, jablka, hrušky 16,- Kč/Kg, žampiony, hlíva ústřičná, další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 28. 5. v 10:30 hod.  prodávat: kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170,- Kč/ks, roční slepice - cena 80,- Kč/ks, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny a krůty krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - 5,- Kč/ks.

SDH vás zve na "Pohádkový dětský den v Bukovině aneb putování za dračím pokladem". Start je v neděli 5. 6. 2016 v 15:00 hod. na hřišti vedle školy. Na děti čeká krátké putování s plněním úkolů, rytířské disciplíny, odměny a další zábava - zatancujeme s Marťou Malíkovou, dětská diskotéka. A na konci vyhodnotíme a náležitě oceníme nejlepší obrázek pohádkové postavy. Soutěžní obrázky si děti samy nakreslí doma na papír formátu A3 a přinesou jej s sebou ke startu. Vstupné dobrovolné.

Na hřbitově ve Křtinách bylo instalováno nové kolumbárium -  cena za schránku 2.500,- Kč / 10 let. Zájemci o pronájem schránky se mohou hlásit u místostarosty na Úřadu městysu Křtiny.