Hlášení 25. 2. 2015

25. 2. 2015

HLÁŠENÍ OÚ BUKOVINA 25. 2. 2015

Oznamujeme občanům, že vybíráme za svoz komunálního odpadu. Cena za osobu je 450,- Kč. Platbu můžete provést v úředních hodinách ve ST a v PÁ od 17 do 19h, nově též každou ST od 8 do 11h dopoledne u paní účetní Marie Kolářové. Dále se vybírá za psa 50,- Kč, a každého dalšího 75,- Kč.  Je možné platit na účet obce.

Číslo účtu obce 10527631/0100.

__________________________________________

Upozorňujeme občany, že dochází k překopu místní komunikace vedoucí pod stráň, konkrétně u domu paní Hláváčové Boženy a pana Mgr. Hladíka Jiřího. Práce bude trvat asi týden, přibližně do 7.3.2014. Do nemovitostí pod překopem je možno se dostat objížďkou shora, která je povolena od obce.

__________________________________________

Starosta obce Vás zve na obecní výšlap v neděli  1. 3. 2015 ve 13 hodin. Sraz účatníků je u obchodu. Trasa - směr hájenka Bukovina, dále ke Konvičce a do restaurace Bukovinka Rakovec. Kdo bude chtít, může odjet z Bukovinky autobusem, nebo se bude pokračovat pěšky přes Lhotky       do Bukoviny. Na Vaši účast se těší starosta a všichni stálí účastníci výšlapů.

___________________________________________

Základní škola Bukovina ve spolupráci se SRPŠ a obcemi Bukovina, Bukovinka Váš srdečně zvou na dětský karneval, který se bude konat v neděli 1.3.2015 od 14,30 hodin ve společenském domě v Bukovince. Vstupné pro dospělé 30 Kč. Slosovatelné vstupenky. Přijďte se pobavit tancem, hudbou a soutěžemi. Na Vaši účast se těší pořadatelé.