Hlášení 22.5.2019

23. 5. 2019

Zahradnictví Ševčík bude ve čtvrtek 23. května v 15 hodin prodávat sazenice okrasných rostlin a zeleniny.

Zastupitelstvo obce zve občany, kteří mají zájem se v budoucnu aktivně podílet na rozvoji a údržbě zeleně v naši obci na společné setkání, které se uskuteční v neděli 26. května v 16.00 hodin v budově Základní školy. Těšíme se na Vaši účast.

Obec Bukovina založila pro příznivce naší obce stránky na sociální síti Facebook. Naleznete zde aktuality, hlášení, pozvánky na kulturní akce a mnoho dalšího o dění v obci Bukovina a přilehlém okolí. Stránku obce na Facebooku vyhledáte pod názvem "Bukovina - okres Blansko".

(Tam už jen označíte "to se mi líbí", případně nastavíte sledování a pak se Vám pravidelně budou veškeré příspěvky zobrazovat.)

Vážení spoluobčané, v pátek a v sobotu 24. a 25. května se uskuteční volby do Evropského parlamentu. Tyto volby se v minulosti vyznačovaly nízkou voličskou účastí, která může být jedním z důvodů, v jakém stavu se dnes Evropská unie nachází. Využijte tedy svého nejzákladnějšího ústavního práva a přijďte dát svůj hlas některé ze stran nebo kandidátů, o kterých si myslíte, že budou v budoucnu důstojně hájit zájmy České republiky v Evropském parlamentu. Zároveň doufám, že obec Bukovina bude mít v celostátním měřítku nadprůměrnou účast voličů, tak jako to bylo ve volbách do místních zastupitelstev v roce 2018.