Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení 20. 2. 2017

20. 2. 2017

Základní škola Bukovina ve spolupráci se SRPŠ při ZŠ Bukovina a obecními úřady Bukovinka a Bukovina Vás srdečně zvou na Dětský karneval. Přijďte se pobavit v neděli 5. 3. 2016 od 14:30 hod. do sálu Společenského domu v Bukovince. Vstupné pro dospělé 30,- Kč, slosovatelné vstupenky.

 

Ve středu 22. 2. přijede do naší obce prodejce sadbových a konzumních brambor z Českomoravské vrchoviny firma OVO-SADBA. V nabídce budou kvalitní certifikované sadbové brambory, konzumní brambory, hnojivo na brambory, hnojivo NPK, ledek, cererit, zahradnické a květinové substráty. Dále bude možné zakoupit med, jablka, ovocné džemy a krmné směsi pro nosnice a králíky. Prodej se uskuteční v 10:20 hod. před OÚ. Prodejce se zdrží podle zájmu občanů.

 

Ženy ze Sluníčka pořádají sbírku pro děti na onkologické oddělení Boskovické nemocnice. Kdo má doma přebytečné hračky, nebo dětské knihy, může tyto věci donést v době úředních hodin na OÚ. Hračky musí být umyvatelné, tzn. hračka pouze z plastu, dřeva, gumy. Plyšové hračky nejsou hygienické a proto je nenoste. Případným dárcům děkujeme.