Hlášení 2. 5. 2016

2. 5. 2016

Starosta obce Vás zve na tradiční výšlap, který se koná v neděli 8. 5. sraz účastníků je ve 13:00 hod. u obchodu. Trasa bude upřesněna.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat v úterý 3. května ve 13:00 hod. na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabízí na měsíc květen – kuřecí prsa 119,- Kč/kg, hovězí krk, pérko 169,- Kč/kg, vepřová kotleta bez kosti 135,- Kč/kg, uzené kosti 29,- Kč/kg.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 7.  5. v 10:30 hod.  prodávat: kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, krůty krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, králičí kožky – 5 Kč za kus.

Upozorňujeme, že dřevěné kompostéry, které jsou rozmístěné po obci, jsou určeny pro biologický odpad z veřejného prostranství obce. Každý majitel nemovitosti má vlastní kompostér do kterého si ukládá biologický odpad z vlastního pozemku.