Hlášení 17. 2. 2016

17. 2. 2016

Oznamujeme, že od 15. února se vybírá za odvoz domovního odpadu a poplatky ze psů.
Za odvoz domovního odpadu 450,- Kč za občana, za každého prvního psa 50,- Kč a za každého dalšího psa 75,- Kč. Poplatky je možné zaplatit na účet obce číslo 10527631/0100 a s uvedením do poznámky pro příjemce - číslo popisné a počet osob a příp. počet psů.

Děti ze Základní školy Bukovina se účastní soutěže ve sběru starých, nepoužívaných mobilů. Děti mohou vyhrát výlet do ZOO nebo získají další body do soutěže Recyklohraní. Prosíme o  přispění ve formě vašich nefunkčních  mobilů, které nám pomůže v soutěži. Mobily můžete posílat po dětech, přinést do ZŠ nebo na Obecní úřad do konce února. Pokud nám napíšete na mailovou adresu zs.bukovina@seznam.cz, rádi si pro mobil zajdeme. Děkujeme za pomoc.

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v pátek   19. 2. od 13:30 do 13:50 hod.,  prodávat sadbové brambory certifikované, brambory z vysočiny za 12,- Kč/kg, slovenskou cibuli  14,- Kč/kg, česnek, jablka od 12,- Kč/kg, hrušky 16,- Kč/kg, čerstvou hlívu ústřičnou a žampiony, rajčata, papriky, okurky a další ovoce a zeleninu za výhodné ceny.
Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks.
Přijímají i objednávky na sadbové brambory, informace u prodejce.

Připomínáme, že odjezd autobusu do lázní Mošoň v Maďarsku je v sobotu 20. 2. v 6:00 hod. ráno.

Dětský folklorní kroužek Trnečka vás srdečně zve v sobotu 20.2.2016 v 16:00 hod. do společenského domu v Bukovince na vystoupení „Postavíme sněhuláka“. Jako hosté vystoupí dětský folklorní soubor Javorníček. K poslechu zahraje cimbálová muzika Šmytec.

Řeznictví a uzenářství D-Maso Blažovice bude prodávat 23.  2. ve 13:00 hod. před obecním úřadem maso a uzeniny.

Obec Bukovina a SDH Bukovina Vás zvou na společenský ples, který se koná 27. února od 20:00 hodin v kulturním domě v Bukovince. K tanci a poslechu hraje TOM  Sawyer Band. Doprovodný program BREAK DANCE. Vstupenka 40,- Kč, místenka 80,- KČ. Odjezd autobusu z Bukoviny v 19:45. Odjezdy autobusu zpět cca v 1:00 a ve 3:00.