Hlášení 16. 1. 2019

16. 1. 2019

Z důvodu nesjízdnosti části komunikací, nebyl odvezen v některých částech obce domovní odpad. Pro  občany, kteří nemají komunální odpad  kam odkládat, jsou připraveny pytle, které si mohou vyzvednout na obecním úřadu.

Dne 12. 1. 2019 proběhla v naší obci tříkrálová sbírka pod záštitou Oblastní charity Blansko. Celkem se v naší obci vybralo 12.424,- Kč. Děkujeme našim koledníkům Elišce a Adélce Dekanovým, Kamilce Třískové, Terezce Svobodové, Marianu Kubicovi a dobrovolnicím paní Mgr. Janě Havelkové a slečně Elišce Kubicové za účast na sbírce. Také děkujeme všem občanům za finanční dary.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 19. 1.  v 10:15 hod. prodávat:
kuřice červené za 170,- Kč/ks, roční slepice za 90,- Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky + vitamínové doplňky a dále vykupovat králičí kožky za 10,- Kč/ks.