Hlášení 16. 1. 2017

16. 1. 2017

Ředitel Krajské veterinární správy vyhlásil mimořádná veterinární opatření k výskytu ptačí chřipky. Bližší informace jsou na webu obce Bukovina a ve vývěsní skříňce Obecního úřadu.

Finanční správa oznamuje, že je možné nově zaplatit daň z nemovitostí. Kdo podá žádost, nebude dostávat složenku, ale jen informaci o daňové povinnosti e-mailem a pak si zaplatí třeba převodem z účtu.Termín podání žádosti je do 15. března. Bližší informace jsou na webu obce Bukovina a ve vývěsní skříňce Obecního úřadu.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat v úterý 17. ledna ve 13:00 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabídka na měsíc leden - hovězí krk 169,- Kč/kg, vepřová krkovice bez kosti 129,- Kč/kg, kuřecí čtvrtky 49,- Kč/kg, farmářská a blažovská klobása 119,- Kč/kg.

OÚ Bukovina pořádá v sobotu 28. 1. 2017  zájezd do vinného sklípku Vinařství Habřina v Bořeticích. Odjezd autobusu ve 14:30 hod. od OÚ. Cena zájezdu je 600,- Kč na osobu. V ceně zájezdu je ochutnávka vín, odborný výklad, večeře a pohoštění formou švédského stolu. Závazné přihlášky s platbou u paní Pařízkové v úředních hodinách na OÚ. Jste všichni srdečně zváni.