Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení 11. 1. 2017

11. 1. 2017

Finanční správa oznamuje, že zavádí pro poplatníky novou službu spočívající v zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí na e-mail namísto složenky. Zájemce o tuto službu odevzdá nejpozději do 15. března 2017 svému správci daně Žádost. Podrobné informace o službě ZDE.

 

Diecézní charita Blansko oznamuje, že  v naší obci na Tříkrálovou sbírku bylo vybráno 8.816,- Kč. Děkuje koledníkům i všem, kteří přispěli ve prospěch lidí v nouzi.

 

Obecní úřad pořádá:

• V sobotu 14. 1. 2017  2. ročník bowlingového turnaje o putovní pohár. Odjezd autobusu 13:00 hod. od obecního úřadu. Po turnaji večeře a vyhlášení výsledků. Předpokládaný odjezd domů po 18:00 hod. Cena zájezdu 150,- Kč bez večeře. Přihlášky s platbou u paní Pařízkové na OÚ v úředních hodinách.

 
• V neděli 15. 1. 2017 ve 14:00 hod. v zasedací místnosti OÚ se bude konat  cestopisná přednáška s promítáním na téma „Přírodní parky západní Kanady“. Přednášet bude náš občan Patrik Dekan.

 
• V sobotu 28. 1. 2017  zájezd do vinného sklípku Vinařství Habřina v Bořeticích. Odjezd autobusu 14:30 hod. od OÚ. Cena zájezdu 600,- Kč na osobu. V ceně zájezdu je ochutnávka vín, odborný výklad, večeře a pohoštění formou švédského stolu. Závazné přihlášky s platbou u paní Pařízkové v úředních hodinách OÚ

Na všechny pořádané akce jste všichni srdečně zváni.