Hlášení 1. 7. 2015

1. 7. 2015

Z důvodu nového napojení vody na vodovodní řad nepoteče voda zítra 2. 7. 2015 do domu pana Matušky, Blatného, Hladíka, Heimerleho, Plačkova, Budíka a paní Rowe od 14:00 hod. do 18:00 hod.

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v pátek 3. 7. 2015  od 13:40 hod. do 13:55 hod.,  prodávat brambory ze Znojma 12,- Kč/Kg. Novou cibuli, nový česnek, jablka, meruňky, čerstvou hlívu ústřičnou a žampiony, domácí Slovenská rajčata, papriky a okurky, další ovoce a zeleninu.
Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks.
Přijímají objednávky na kvas meruňky, broskve, švestky, hrušky na telefonním čísle 777 959 930.

V neděli 5. 7. 2015 pořádá obec Bukovina zájezd do obce Hlína u Ivančic na živé divadlo v lesním prostředí. Srdečně Vás zveme na pohádku Tři bratři, která začíná v 15 hodin. Autobus z Bukoviny bude vypraven ve 13 hodin od obecního úřadu. Vybíráme 150 Kč na osobu. Cena zahrnuje dopravu a vstupenku. Závazné přihlášky i peníze vybíráme již po vyhlášení a dále v úředních hodinách na obecním úřadu. Podrobné informace najdete na webu obce Hlína www.obec-hlina.cz. V případě malého zájmu a špatného počasí se zájezd neuskuteční.

Zdravotní středisko Křtiny, paní doktorka Benešová oznamuje, že od 26. 6. do 10. 7. 2015 čerpá řádnou dovolenou.
Zastupuje paní doktorka Bláhová 30. 6. až 10. 7. 2015 od 8.30 do 11:00 hodin.

Oznamujeme, že zájezd do Skalky je už naplněn. Paní Kratochvílová už přihlášky nepřijímá.

Dne 1. 1. 2015 vstoupila v účinnost nová právní úprava, která zavádí automatický přechod nároku z průkazů mimořádných výhod na průkaz osoby se zdravotním postižením (průkaz OZP). Úřad práce ČR už nebude sám zahajovat správní řízení z moci úřední, jako tomu bylo doposud, a nebude sledovat, kdy skončí platnost průkazu u jednotlivých klientů. To znamená, že každý držitel průkazu TP, ZTP nebo ZTP/P si bude muset sám hlídat dobu platnosti průkazu a včas požádat o její prodloužení. Je to stejný model jako u občanského nebo řidičského průkazu.
Podrobné informace k výměně jsou vyvěšeny na webu obce a ve vývěsní skříňce obecního úřadu.