Hlášení 1. 11. 2017

1. 11. 2017

Obec Bukovina Vás zve v pátek 10.11.2017, v 17 hodin, na  lampionový průvod s uspáváním broučků. Kdo chce, může si donést špekáčky na opečení u vatry. Vycházet se bude z bečkodromu. Těšíme se na Vaši účast.

Starosta, ve spolupráci s dobrovolnými hasiči Bukovina, pořádá na sv. Martina, dne 11. 11. 2017, od 15 hod., placenou ochutnávku svatomartinských vín. Kdo bude mít zájem, je možné si víno zakoupit. Akce se uskuteční u sochy sv. Václava. Všechny Vás srdečně zveme na tuto začínající akci.

Zemědělská společnost Drnovice a.s. oznamuje, že zahájila sklizeň krmné řepy. Sklizeň probíhá formou samosběru vždy od 8 do 16 hod. a to pouze v pracovních dnech a dle počasí. Prodejní cena je stanovena na 130,- Kč/q bez chrástu a 110,- Kč/q s chrástem. Před samotným sběrem je nutno nahlásit se na vrátnici nebo v kanceláři Drnovského střediska. Bližší informace ke sklizni krmné řepy budou poskytnuty tamtéž.