Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozor na zloděje Policie ČR se obrací s žádostí o pomoc

14. 12. 2017

POZOR NA ZLODĚJE

 

Dne 13. 12. 2017 došlo v naší obci k vykradení rodinného domu.

Policie ČR žádá o pomoc občany, kteří by mohli pomoci s dopadením pachatelů. Pravděpodobně se jedná o dodávkový automobil – červené, fialové nebo vínové barvy, který by se měl pohybovat u obchodu, po silnici směr hájovna, kolem školy, novostaveb u školy a na polní cestě za nimi. Jedná se pravděpodobně o dobu mezi 15:30 a 17:00. V tuto dobu tu ještě bylo spatřeno bílé auto typu pick-up podobné např. Citroenu Berlingo, které se pohybovalo ve stejných lokalitách. Pokud někdo v inkriminované době projížděl Bukovinou s automobilem vybaveným kamerou, bylo by vhodné se domluvit s policií na poskytnutí záznamu.

 

Kontaktujte prosím

POLICII ČR BLANSKO nprap.. Pavel Prudký tel. 702 292 048

nebo starostu obce Pavla Blažíka tel. 724 187 392